Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Urząd pracy w Warszawie zaoferował dwie możliwości zatrudnienia. Pierwszą jest praca dla ratownika medycznego, który musi posiadać wyższe wykształcenie. Wynagrodzenie to 2100 złotych. Druga jest dla oczyszczacza kanalizacji, zbiorników i studzienek, który co miesiąc dostanie 2000 złotych. Ratownicy są oburzeni. - I psu w d*** sześć lat nauki i siódmy w toku - grzmi jeden z oburzonych ratowników-internautów.

Opisywana pierwsza oferta pracy pojawiła się na stronie internetowej urzędu w poniedziałek (14 listopada).

Zgodnie z informacjami zawartymi w ofercie ratownik medyczny musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe, umiejętności organizacyjne, uprawnienia do wykonywania zawodu, a doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem. W zakresie obowiązków ratownika będzie sprawowanie opieki dostosowanej do potrzeb osób przewlekle somatycznie chorych, udzielanie pierwszej pomocu przedmedycznej, dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców i organizacja pracy podległego personelu. Praca jest trzyzmianowa. Proponowana umowa to umowa o pracę na okres próbny. Comiesięczna wypłata to 2100 złotych.

W przypadku drugiej oferty (na stronie opublikowano ją 10 listopada) proponowana jest umowa umowa o pracę na czas określony.

Wymagane jest wykształcenie zawodowe, brak odruchów na brzydkie zapachy i doświadczenie w oczyszczaniu zbiorników studzienek rur kanalizacyjnych. Do obowiązków należy czyszczenie, mycie szamb studzienek i rur kanalizacyjnych z osadów, fekalii, wchodzenie do środka. Praca jest dwuzmianowa. Wynagrodzenie to 2000 złotych.

Czytaj więcej: termedia.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account