Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 43-letni mieszkaniec gminy Gryfice, który zdewastował karetkę pogotowia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze zaproponowanej przez Prokuratora Rejonowego w Gryficach.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę wieczorem. Policjanci prewencji z gryfickiej komendy otrzymali zgłoszenie, że przy stacji pogotowia w Gryficach znajduje się mężczyzna, który potrzebuje pomocy. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i zastali nietrzeźwego 43-letniego mężczyznę, który był wyraźnie zdenerwowany i poinformował policjantów, że boli go głowa.

- Na miejscu policjanci poinformowali sfrustrowanego mężczyznę, że powinien udać się do szpitala w Gryficach, po czym zakończyli interwencję i udali się patrolować ulice miasta. - mówi podkom. Zbigniew Frąckiewicz - Po krótkiej chwili zauważyli jak z terenu szpitala wychodzi mężczyzna, z którym wcześniej rozmawiali. Nerwowe zachowanie 43-latka skłoniło funkcjonariuszy do podjęcia interwencji.

Mężczyzna zniszczył zaparkowaną na obiekcie karetkę pogotowia tj. powyrywał lusterka, wycieraczki i uszkodził gniazdo ładowania. Wstępna wartość poniesionych strat to 4000 zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut zniszczenia mienia, przyznał się również do zarzucanego mu czynu i zgodził się na karę zaproponowaną przez prokuratora tj. sześc miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok oraz obowiązek naprawienia szkody.

Czytaj więcej: gs24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account