Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na drodze krajowej numer 10 pod Stargardem był wypadek. Karetka, którą przewożono pacjenta po zawale serca, zderzyła się z ciężarowym dźwigiem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Wypadek wydarzył się w czwartek, 6 października około godziny 20 na drodze krajowej numer 10, pomiędzy Suchaniem a Krapielem. W stronę Stargardu jechał ciężarowy dźwig, a za nim karetka na sygnale, którą przewożono 74-letniego pacjenta, który miał zawał serca. - Wstępne ustalenia mówią, że w momencie, kiedy uprzywilejowana karetka wyprzedzała samochód ciężarowy, kierowca tego drugiego pojazdu na podwójnej linii ciągłej wykonał manewr skrętu w lewo i wtedy doszło do zderzenia z karetką - wyjaśnia podkom. Łukasz Famulski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby jadące karetką zostały ranne. To 34-letni kierowca, 27-letni ratownik medyczny i 74-letni pacjent przewożony karetką. Na miejsce przyjechała policja, pogotowie, straż pożarna ze Stargardu i ochotnicza straż pożarna z Suchania. Ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala. - Jak wstępnie zostało ustalone, kierowcy pojazdów byli trzeźwi - mówi Łukasz Famulski.

Więcej zdjęć w naszej galerii: WYPADKI AMBULANSÓW, zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Suchań.

Czytaj więcej: gs24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account