Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w czwartek na ulicy Mikołowskiej w Tychach. Samochód osobowy zderzył się z karetką pogotowia ratunkowego.

Kolizja karetki pogotowia i samochodu osobowego Ze wstępnych ustaleń wynika, że karetka jechała na sygnale. Z ulicy Burschego wyjeżdżał natomiast samochód osobowy, nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w uprzywilejowany pojazd. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Źródło: dziennikzachodni.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

SlawcioD
-3 #1 SlawcioD 2016-10-02 19:13
Byłem świadkiem tego zdarzenia - karetka uderzyła w astrę wyjeżdżając zza ciężarówki - kierowca astry nie miał szans zobaczyć karetki...
Cytować | Zgłoś administratorowi
Aster
+3 #2 Aster 2016-10-04 18:38
Też byłem świadkiem i mógłbym powiedzieć to samo o ambulansie ze tez nie miał szans zobaczyć astry. Po za tym ta karetka ma tak głośne sygnały ze nie sposób jej nie usłyszeć. Ale jak zwykle wszystko wina pogotowia - przecież jeżdżą sobie od tak na sygnale i nigdy nie jadą do mnie ani mojej rodziny. Jak by jechali do Ciebie to byś chciał by się najlepiej teleportowali.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account