Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W karetkę Pogotowia Ratunkowego uderzył samochód osobowy. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła pasażerka "osobówki".

We wtorek 27 września o godzinie 16:30 doszło do wypadku w Helenowie w gminie Krasne. Na skrzyżowaniu Wężewo – Helenów kierujący fiatem brava 78-letni mieszkaniec Ciechanowa jadąc trasą Milewo Szwejki – Krasne wymusił pierwszeństwo i zderzył się z uprzywilejowanym pojazdem - karetką Pogotowia Ratunkowego, która jechała na sygnałach dźwiękowych trasą Muszewo – Wężewo. Karetką kierował 40-letni mieszkaniec Przasnysza, a jej pasażerem był 29-letni ratownik medyczny. W chwili przyjazdu na miejsce straży pożarnej oba pojazdy znajdowały się poza jezdnią.

Fiat brava w przydrożnym rowie, a karetka pogotowia na polu. Poszkodowaną 68-letnią kobietę, pasażerkę fiata, przewieziono do Karniewa na lądowisko skąd zabrało ją Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Kobieta zmarła. W wypadku poszkodowani zostali również oboje kierujący i ratownik medyczny. 78-letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala w Makowie Mazowieckim, a kierowca i pasażer karetki do szpitala w Przasnyszu. W czasie działań ratowniczych ruch drogowy na drodze powiatowej nr 3238W był wstrzymany. Pojazdy uległy całkowitemu zniszczeniu. Jak ustalono kierujący byli trzeźwi.


Źródło: kurierprzasnyski.pl, fot. KPP Przasnysz

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account