Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

"Wybuchowa kuchnia" była jedną z atrakcji Pikniku Służb Mundurowych i Ratownictwa Medycznego, który odbył się w sobotę, 27 sierpnia, w Sławie. Strażacy zaprezentowali jak należy zachować się w kuchni na wypadek pożaru żeby w domu nie było wybuchowo.

Na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku powstało wiele stref, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, m.in. strefa medyczna, wojskowa, policyjna, strażacka, nadleśnictwa i artystyczna. Atrakcji nie zabrakło zarówno dla najmłodszych uczestników, jak i dla dorosłych. Imprezę rozpoczął piękny pokaz umiejętności Zespołu Mażoretek „Finezja” działających przy Stowarzyszeniu Kultury Ziemi Wschowskiej, które zaprezentowały kilka swoich medalowych układów.

Później był wzruszający Recital Piosenki Żołnierskiej oraz pokaz najmłodszych adeptów UKS „Sparta Sława” Sekcji JUDO pod kierownictwem Macieja Kaczorowskiego. Młodzi sportowy pokazali liczne rzuty oraz pady, za co zostali nagrodzeni gorącymi brawami. W samo południe Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości przy Lubuskim Muzeum Wojskowym w Zielonej Górze z siedzibą w Drzonowie zaprezentowało piękne, historyczne stroje i broń wojskową.

Czytaj więcej: gazetalubuska.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account