Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W piątkowy poranek na ulicy Wiśniowej we Włoszczowie zderzył się samochód osobowy z karetką pogotowia. Kierowca osobówki trafił do szpitala. Na drodze była „szklanka”.

Tuż po godzinie 8 stanowisko kierowania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej otrzymało zgłoszenie o wypadku przy skrzyżowaniu drogi gminnej, prowadzącej do Stolbudu z ulicą Wiśniową (droga powiatowa). - Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy znajdował się w przydrożnym rowie, natomiast karetka pogotowia stała częściowo na jezdni, blokując jeden pas ruchu, a częściowo w rowie – opowiadał młodszy brygadier Tomasz Szymański, oficer prasowy włoszczowskiej straży pożarnej.

Jedna osoba (kierowca samochodu osobowego) została ranna i przetransportowana do szpitala przez przybyły na miejsce drugi ambulans. Obsada uszkodzonej karetki nie odniosła obrażeń.

Czytaj więcej: echodnia.eu,

Fot. KP PSP Włoszczowa

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account