Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

We wtorek (10.11) przed godziną 18:00 na drodze krajowej nr 19 w Jaworniku Niebyleckim doszło do czołowego zderzenia Toyoty i karetki pogotowia z Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II.


Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć poszkodowanego kierującego ambulansem. Kierowca karetki z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Rzeszowie, gdzie zmarł. Natomiast dwie osoby podróżujące terenową Toyotą na rosyjskich numerach rejestracyjnych trafiły do szpitala w Krośnie.

Do wypadku doszło na łuku drogi DK19 w miejscowości Jawornik Niebylecki. Jak wstępnie ustaliła policja kierujący terenową Toyotą zjechał na przeciwny pas ruchu, zderzając się czołowo-bocznie z ambulansem należącym do krośnieńskiego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II, który jechał na sygnale z osoczem dla pacjenta.

Źródło, zdjęcia: krosno112.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account